Gk Trading ul. Orleańska 16, 30-390 Kraków

O firmie

Rozwój oraz Innowacyjność. GK TRADING została założona w 2006 roku przez Grzegorza Korcza, absolwenta Wyższej Szkoły Biznesu-NLU w Nowym Sączu. Siedziba firmy znajduje się w trzech oddziałach - dwóch w Nowym Sączu i jednym w Krakowie. Zajmujemy się głównie zaopatrzeniem sklepów, hurtowni, warsztatów w całej Polsce, a także i Europie Środkowej (Słowacja, Czechy, Ukraina, Węgry, Niemcy, Łotwa).

Naszym atutem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oraz tworzenie nowych, ciekawych, wysokiej jakości produktów zaspokajających potrzeby współczesnego rynku. Dokładamy najwyższych starań, aby wymiana elementów układu wydechowego była tańsza, łatwiejsza i szybsza.

 

Interdyscyplinarność. Firma dynamicznie się rozwija. Inwestujemy w ludzi młodych, ambitnych, otwartych na wiedzę, niebojących się wyzwań. Oprócz motoryzacji pracują u nas absolwenci reprezentujący dziedziny takie jak: informatyka, ekonomia czy zarządzanie, które to próbujemy wykorzystać w dziennym prowadzeniu firmy. Pragniemy iść ciągle do przodu, pokonywać różne bariery, często musimy podążać pod prąd. Posiadamy ogromny potencjał, który staramy się w jak największym stopniu wykorzystywać.

Więź. Staramy się nawiązywać z klientem przyjacielskie kontakty, ponieważ dzięki temu oboje jesteśmy bliżej sukcesu. Mamy nadzieję, że nasza firma, poprzez swoje produkty oraz ambitnych ludzi spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

 

Zapraszamy do współpracy