Gk Trading ul. Orleańska 16, 30-390 Kraków
Poszerzamy ofertę i dostępność rur gładkich
Poszerzamy ofertę i dostępność rur gładkich

Postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę rur gładkich o nowe średnice.

Od teraz mamy więcej dostępnych produktów w magazynie.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem na naszym sklepie internetowym oraz do zakupów.


Nasi dostawcy - HJS
Nasi dostawcy - HJS

HJS Emission Technology, to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji katalizatorów,

filtrów cząstek stałych DPF oraz całej gamy elementów układu wydechowego zarówno do samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych.

Dewizą firmy jest zasada, że  „każdy układ wydechowy jest tak dobry, jak najsłabsze złącze lub uchwyt, który utrzymuje go razem”.

Przejdź do sklepu internetowego

Nasi dostawcy - Klarius
Nasi dostawcy - Klarius

Klarius Products Ltd jest największym producentem układów wydechowych w Wielkiej Brytanii.

Firma posiada własne laboratoria badawczo-rozwojowe, produkcję i magazyny dystrybucyjne w celu zapewnienia szerokiej gamy produktów, do pojazdów w każdym wieku.
Firma Klarius Products Ltd oferuje; systemy katalityczne, filtry cząstek stałych, kolektory wydechowe, tłumiki, mocowania i inne akcesoria związane z układami wydechowymi w pojazdach.

Kontrola emisji spalin firmy Klarius, zapewnia spełnienie norm, zarówno brytyjskich jak również europejskich dla wszystkich produktów. We wszystkich przypadkach komponenty firmy Klarius są wytwarzane tak, aby lub zwiększyć charakterystyki skuteczności i ochrony środowiska.

Nasi dostawcy - FENNO Steel
Nasi dostawcy - FENNO Steel

FennoSteel jest największym producentem samochodowych układów wydechowych i cienkościennych rur stalowych w Skandynawii.

Nasi klienci to czołowi europejscy dystrybutorzy części zamiennych, oryginalni producenci sprzętu i specjaliści z dziedziny bezpieczeństwa ruchu i budowy.

Korzenie FennoSteel sięgają 1985 roku, kiedy powstał pierwszy zakład produkcyjny. Dziś Fenno jest trudnym połączeniem jakości, innowacji i pierwszej klasy produkcji z szeroką gamą produktów.

Nasi dostawcy - BM Catalysts
Nasi dostawcy - BM Catalysts

BM Catalysts jest największym niezależnym producentem wysokiej jakości przetworników katalitycznych, filtrów cząstek stałych do silników wysokoprężnych (DPF) i rur przednich w Europie. Nowością w ofercie produktów BM Catalysts są rury ciśnieniowe DPF. Skupiając się na rozwiązaniach Cat i DPF, dwóch nowoczesnych technologiach w Nottinghamshire w Anglii, wprowadzono innowacyjny rozwój produktów i technologii na rynek wtórny.

Katalizatory BM aktualnie eksportowane są do ponad 35 krajów na całym świecie, oferując rozwiązania dla klientów poszukujących najlepszej jakości, niezawodności i wysokiej jakości produktów. W ofercie jest obecnie ponad 43 tysiące  elementów wydechowych do różnych marek i modeli samochodów.

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ
TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ

W imieniu GK TRADING chcielibyśmy Państwa po raz kolejny zaprosić na 4-dniowe TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ, na których jesteśmy wystawcami.

Spotkać nas Państwo mogą w pawilonie 8 na stoisku nr 11

Targi odbywają się w Poznaniu na ul. Głogowskiej 14,
w dn. 05.04.2018-08.04.2018

Godziny otwarcia targów:

5 kwietnia 10.00-18.00

6 kwietnia 10.00-20.00

7-8 kwietnia 10.00-18.00

Więcej informacji: http://ttm.mtp.pl/pl/

Nr. kontaktowy: 509-330-300

Zmiany w badaniach technicznych pojazdów
Zmiany w badaniach technicznych pojazdów

"Płatność za przegląd techniczny przed jego wykonaniem, elektroniczna ewidencja stanu technicznego pojazdów oraz zwiększenie zakresu danych wprowadzanych do Centralnej Ewidencji Pojazdów to tylko niektóre zmiany, które zaczną obowiązywać od 13 listopada br.

 

 • Od 13 listopada badania techniczne pojazdów będą o wiele bardziej restrykcyjne niż dotychczas - diagności będą przekazywać informacje o usterkach do Centralnej Ewidencji Pojazdów
 • Nie można już będzie przerwać badania po wykryciu jednej usterki, a opłatę za badanie trzeba będzie uiścić przed jego rozpoczęciem
 • Ceny badań techniczny - mimo zmian - pozostały bez zmian

Znowelizowane przepisy ustawy o ruchu drogowym dotyczące Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) wprowadzają szereg rozwiązań m.in. w okresowych badaniach technicznych pojazdów. Nowe prawo będzie obowiązywać od 13 listopada br., a jego celem ma być poprawa jakości danych w państwowym rejestrze oraz wzrost bezpieczeństwa w zakresie ruchu drogowego i obrotu pojazdami.

Jedną z kluczowych różnic jest moment wniesienia opłaty za badanie techniczne pojazdu. Od 13 listopada kierowca będzie zobowiązany do jej uiszczenia przed rozpoczęciem czynności badania technicznego. Do tej pory najczęściej kierowcy płacili dopiero po zakończeniu przeglądu. Od zasady płatności z góry będzie wyjątek w przypadku rozliczenia usługi na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności, dedykowany np. przedsiębiorcom zarządzającym flotą pojazdów.

Kolejne różnice dotyczą samego badania i informacji o nim. Inaczej niż do tej pory, jeśli diagnosta znajdzie usterkę skutkującą wynikiem negatywnym badania technicznego, będzie zobligowany do określenia jego wyniku jako „negatywny” i przekazania do CEP informacji o tym fakcie wraz z kodem usterki. Nie będzie możliwości przerwania badania w celu umożliwienia jej usunięcia. Co więcej, kierowca nie może liczyć na zwrot pieniędzy.

Do Centralnej Ewidencji Pojazdów będą zaś przekazywane na bieżąco dane o rezultatach badań technicznych. Krytyczny wynik badania zobliguje klienta do usunięcia uchybień w okresie 14 dni i ponownego wykonania badania pod ich kątem. Koszt wtórnej weryfikacji - na tej samej stacji kontroli pojazdów – wyniesie od 13 do 36 złotych, w zależności od wagi usterek. Klient będzie też mógł - po 14 dniach oraz w innej SKP – wykonać badanie, ale w pełnym zakresie i w związku z tym z pełną opłatą jak za badanie pierwotne, w którym stwierdzono usterki.

Dzięki zmianom w przepisach inni diagności będą mieć informacje o tym, dlaczego konkretny pojazd nie przeszedł okresowego przeglądu. Tym samym ograniczy to zjawisko migracji części kierowców do stacji kontroli, w których bez względu na stan techniczny pojazdu, uzyskują pozytywny wynik badania.

Na mocy nowych przepisów zwiększy się także zakres danych wprowadzanych do Centralnej Ewidencji Pojazdów. Do CEP będą również trafiać informacje o zabezpieczeniach na pojeździe, w tym jego zajęciu przez organ egzekucyjny czy o zabezpieczeniu majątkowym, a także dane o istotnych szkodach powypadkowych (w przypadku pojazdów nieubezpieczonych) napływające z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego - wagę tych informacji docenią z pewnością nabywcy pojazdów używanych. W CEP znajdą się też informacje o zatrzymanych dowodach rejestracyjnych i pozwoleniach czasowych przez służby kontroli ruchu drogowego. Od 13 listopada grono podmiotów mających uprawnienia do zatrzymywania przedmiotowych dokumentów poszerzy się o Straż Graniczną.

Najważniejsze jednak jest to, że urzędowe ceny za badania techniczne pozostały bez zmian."

 

Źródło: Onet, http://moto.onet.pl/aktualnosci/od-13-listopada-zmiany-w-badaniach-technicznych-pojazdow/491l2z (dostęp 11 listopad 2017r.)

1800 kierowców ukaranych za wycięte filtry DPF
1800 kierowców ukaranych za wycięte filtry DPF

"Filtry cząstek stałych to nie tylko polski, lecz międzynarodowy problem. W naszym kraju właśnie rozpoczęły się wzmożone kontrole, które dotyczą też kierowców ciężarówek. GITD informuje, że dowody rejestracyjne straciło już kilku kierowców z Wielkopolski. Wiemy też, że w ostatnich tygodniach w Wielkiej Brytanii złapano i ukarano już co najmniej 1800 kierowców, którzy - jak Polacy - usunęli ze swoich samochodów filtry cząstek stałych. Przyłapani muszą tam zapłacić blisko 12 tys. zł kary, ale u nas mandat jest śmiesznie mały.

 • W Wielkiej Brytanii, od 2014 roku ukarano już 1800 kierowców, którzy poruszali się samochodami z wyciętymi filtrami cząstek stałych
 • Według ekspertów auto z wyciętym filtrem emituje nawet do 20 razy więcej cząstek stałych niż ten sam egzemplarz ze sprawnym
 • Podczas kontroli przeprowadzonej przez inspektorów GITD na autostradzie A2 złapano czterech kierowców używających nielegalnych emulatorów w ciężarówkach wyposażonych w system oczyszczania spalin

Filtry cząstek stałych miały pomóc w oczyszczaniu spalin z rakotwórczej sadzy. Niestety, z biegiem lat stają się zmorą kierowców – w starszych autach generuje coraz większe koszty. Trudno się dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na wycięcie filtra i wstawienie emulatora oszukującego elektronikę auta. Jak widać, nie tylko Polacy specjalizują się w takich modyfikacjach. Usuwanie filtrów jest także popularne na zachodzie Europy.

Auto Expres podał właśnie statystyki brytyjskiej agencji DVSA. Według nich od 2014 roku ukarano już 1800 kierowców, którzy poruszali się samochodami z wyciętymi filtrami cząstek stałych. Choć na Wyspach samo wycinanie filtrów nie jest nielegalne, to już za jazdę tak przerobionymi samochodami grozi od 1000 do nawet 2500 funtów grzywny. Mimo tego kierowcy wolą zaryzykować niż płacić za wymianę systemu oczyszczania – przeciętnie to koszt ok. 1000 funtów.

Całej sprawie towarzyszą jednak pewne kontrowersje. Nick Molden, szef Emissions Analytics zajmującej się, m.in. pomiarami emisji, w wywiadzie udzielonym stacji BBC powiedział, że testy, na podstawie których karano kierowców, nie dają stuprocentowej pewności wykrycia aut z wymontowanym filtrem cząstek stałych.

Nie zmienia to jednak faktu, że według ekspertów auto z wyciętym filtrem emituje nawet do 20 razy więcej cząstek stałych niż ten sam egzemplarz ze sprawnym systemem oczyszczania spalin. Mimo takich danych usuwanie filtrów DPF i FAP stało się prawdziwą plagą.

W Polsce też już kontrolują

Wygląda na to, że także w Polsce dobiega kres bezkarnego wycinania filtrów i zastępowania ich emulatorami. Pod koniec października rozpoczęły się kontrole pojazdów pod kątem wyciętych filtrów cząstek stałych lub modyfikacji tych systemów. Policja zbroi się w dymomierze, a Główny Inspektorat Transportu Drogowego zaczął już łapanki na wielkopolskich drogach.

Podczas pierwszych kontroli przeprowadzonych na autostradzie A2, w czterech pojazdach należących do polskich przewoźników, inspektorzy transportu drogowego wykryli niedozwolone emulatory AdBlue, które zamontowano w celu oszukania układów oczyszczania spalin.

Urządzenia takie znane są już od kilku lat, od kiedy pojawiły się ciężarówki z układem SCR. Dziś, kiedy współczesne ciężarówki, spełniające najnowsze normy emisji spalin, zużywają znacznie więcej roztworu mocznika (AdBlue), a tym samym zwiększają koszt przejechanego kilometra, urządzenia takie stają się jeszcze bardziej popularne.

Problem w tym, że w Polsce kara za zatruwanie środowiska pojazdem niespełniającym norm, to zaledwie 500 zł. Trzeba przyznać, że grzywna jest dość symboliczna w stosunku do oszczędności na płynie Adblue i ewentualnych naprawach oraz serwisie układu oczyszczania spalin. W Wielkiej Brytanii i kilku innych państwach Europy Zachodniej kary są o wiele bardziej surowe.

Jak usuwa się filtr DPF?

Fachowcy opracowali już metody demontowania filtrów cząstek stałych z większości popularnych modeli. Usunięty filtr rozcina się, oczyszcza z wkładu, zaspawuje się i montuje z powrotem w układzie wydechowym. Wszystko to po to, żeby policja i diagnosta nie zauważyli nielegalnej przeróbki.

To jednak nie koniec. Poza mechanicznym usunięciem filtra konieczna jest również odpowiednia adaptacja elektroniki. Polega ona na wgraniu do sterownika oprogramowania pochodzącego z wersji silnika, która fabrycznie nie była wyposażona w filtr. Niestety, coraz więcej modeli nie ma w ogóle wersji bez filtra. Wtedy pomóc może albo zmodyfikowanie oryginalnego oprogramowania, albo montaż emulatora, który generuje sygnały o ciśnieniu spalin takim, jakby filtr znajdował się na swoim miejscu. Koszty modyfikacji to zwykle od 700 do ok. 2000 złotych."

 

Źródło: Onet, http://moto.onet.pl/aktualnosci/1800-kierowcow-ukaranych-za-wyciete-filtry-dpf/5mmwll (dostęp 11 listopad 2017r.)

Co psuje filtry DPF?
Co psuje filtry DPF?

Kilka przydatnych informacji odnośnie filtrów DPF.

 

Ofertę naszych filtrów DPF można znaleźć TUTAJ.

Zamek burtowy
Zamek burtowy

Pragniemy Państwu przedstawić sposób działania zamka burtowego dostępnego w naszej ofercie.

Targi w Skandynawii
Targi w Skandynawii

W imieniu GK TRADING chcielibyśmy Państwa zaprosić na 4-dniowe targi Automässan 2017 odbywające się w  Göteborgu (Szewcja) na których jesteśmy wystawcami.

 

Targi odbywają się w dniach 18-21.01.2017.

Więcej informacji: https://en.automassan.se/

 

GKTrading

Podziękowania od AGH Racing Team
Podziękowania od AGH Racing Team

7 października nasza firma otrzymała podziękowania od AGH Racing Team za współpracę oraz całoroczne wsparcie:

"Kończąc sezon 2015/2016, cały zespół AGH Racing kieruje do Państwa
serdeczne słowa podziękowania - za chęć współpracy, zaangażowanie w
projekt i całoroczne wsparcie. Dzięki naszym umiejętnościom i Państwa
pomocy, jesteśmy w stanie sięgać coraz dalej - udoskonalać bolid,
rozwijać się oraz startować w zawodach Formuły Student.

Ubiegły sezon śmiało możemy określić najlepszym w historii naszego
team'u. Zaliczyliśmy udane starty w FS Italy na torze im. Riccardo
Paletti w Varano, FS East w Győr oraz FS Spain na torze Catalunya.
Wielką satysfakcję dały nam m.in. 4. miejsce w kategorii Business
Presentation, 6 w Acceleration czy 9. w klasyfikacji generalnej zawodów
na Węgrzech. Udało nam się dwukrotnie pokonać niezdobyty do tej pory
Endurance - najtrudniejszą z konkurencji!

Przełamywanie kolejnych barier, bicie rekordów, godne reprezentowanie
naszego kraju i uczelni nie byłoby możliwe bez Państwa wsparcia.
Możliwość rozwoju w oparciu o najwyższe technologie jest dla nas motorem
napędowym naszych działań. Wierzymy, że jesteśmy dopiero u progu
prawdziwych sukcesów i gorąco zapraszamy do współpracy w nadchodzącym
sezonie.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych zdjęć.

https://drive.google.com/open?id=0B8AYB_237BjsMmFCRWVDbnRPck0

Z wyrazami szacunku
AGH Racing Team"

Katalizatory Uniwersalne
Katalizatory Uniwersalne

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą katalizatorów uniwersalnych oraz wkładów:

Targi Moto Show w Krakowie
Targi Moto Show w Krakowie

W imieniu GK TRADING chcielibyśmy Państwa zaprosić na 2-dniowe targi MOTO SHOW w Krakowie, na których jesteśmy wystawcami.

 

Targi odbywają się w dniach 21-22.05.2016 pod adresem:

EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 (boczna od ul. Centralnej), 31-586 Kraków

 

Numer stoiska na którym będziemy: W4

 

Godziny otwarcia targów:

Sobota: 11:00 - 19:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

 

Więcej informacji: MOTO SHOW Kraków

Podziękowania za targi Techniki Motoryzacyjnej
Podziękowania za targi Techniki Motoryzacyjnej

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z ofertą naszej firmy na Targach Techniki Motoryzacyjnej odbywających się w Poznaniu.

Mamy nadzieję, że spotkania na targach doprowadzą do owocnej współpracy w najbliższej przyszłości i przyniosą wzajemne korzyści.

Targi Techniki Motoryzacyjnej - Poznań 2016

 

 

Targi Techniki Motoryzacyjnej - Poznań 2016

Targi Techniki Motoryzacyjnej
Targi Techniki Motoryzacyjnej

W imieniu GK TRADING chcielibyśmy Państwa zaprosić na 4-dniowe Międzynarodowe Targi Poznańskie, na których jesteśmy wystawcami.

 

Spotkać nas Państwo mogą na stoisku nr 43

 

Targi odbywają się w Poznaniu na ul. Głogowskiej 14, w dn. 31.03.2016-3.04.2016

 

Godziny otwarcia targów:


Czwartek (31.03): 10:00 - 18:00

Piątek (01.04): 10:00 - 18:00

Sobota (02.04): 10:00 - 18:00

Niedziela (03.04): 10:00 - 18:00

 

Zestawy naprawcze
Zestawy naprawcze

W naszej ofercie dostępne są zestawy naprawcze do łączenia tłumików o średnicy układu wydechowego:

 • 45 mm
 • 50 mm
 • 55 mm
 • 60 mm

W skład zestawu wchodzą:

 • flansza - lejek ze wspawanym roztłoczeniem,
 • flansza płaska ze wspawanym roztłoczeniem,
 • pierścień uszczelniający,
 • dwie śruby,
 • dwie sprężyny,
 • dwie nakrętki.

Zestawy flansz - nowe produkty
Zestawy flansz - nowe produkty

Sposobem na łączenie poszczególnych elementów układu wydechowego jest połączenie przy pomocy dwóch flansz oraz uszczelki, dzięki takiemu połączeniu mamy pewność i gwarancję szczelności.

W naszej ofercie znajdą Państwo zestaw flansz (zwanych także kryzami i kołnierzami) zarówno uniwersalnych jak i dedykowanych do poszczególnych samochodów.

 

Wesołych Świąt
Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

GKTrading - Warsaw Moto Show
GKTrading - Warsaw Moto Show

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Warsaw Moto Show

 

GKTrading - Warsaw Moto Show

WARSAW MOTO SHOW
WARSAW MOTO SHOW

W imieniu GK TRADING chcielibyśmy Państwa zaprosić na 3-dniowe targi WARSAW MOTO SHOW, na których jesteśmy wystawcami. Specjalizujemy się w katalizatorach, DPF, tłumiki i wiele innych. Zajmujemy się również produkcją własnych części samochodowych.

 

Targi odbywają się w miejscowości Nadarzyn w dn. 20-22.11.2015,  Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn.

 

Program w pigułce:

 

PIĄTEK 20.11(wstęp tylko dla gości zaproszonych, w tym Państwa):

10:00 – otwarcie targów dla mediów

11:00 – otwarcie targów dla zaproszonych gości

18:30 – gala magazynu „Auto Świat”

 

SOBOTA 21.11 (Dzień otwarty)

10:00 – otwarcie targów dla odwiedzających

18:00 – zamknięcie targów dla odwiedzających

 

NIEDZIELA 22.11 (Dzień otwarty)

10:00 – otwarcie targów dla odwiedzających

17:00 – zamknięcie targów dla odwiedzających

 

Pełny program znajdą Państwo pod linkiem: 

http://warsawmotoshow.com/materialy-do-pobrania/harmonogram.pdf

 

Dojazd: http://warsawmotoshow.com/pl/dla-odwiedzajacych/dojazd

 

Nr. kontaktowy: 575-23-63-63

 

 

Nowe produkty
Nowe produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi działami w których możemy znaleźć wiele ciekawych i przydatnych produktów niezbędnych do naprawy naszego układu wydechowego:

Rozgałęzienia TXY-pipes

Uchwyty

Łuk 180

Pierścienie
Pierścienie

Zapraszamy Państwa do odświeżonego działu:

 

Nowy katalog produktów GKTrading
Nowy katalog produktów GKTrading

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy katalog produktów.

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest w Strefie Klienta bądź bezpośrednio: KATALOG

Po wersję papierową zapraszamy do siedziby naszej Firmy.

Targi LUBTECH
Targi LUBTECH

Szanowni Państwo


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Targi Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH. Targi odbędą się dnia 9-10 maja na terenie Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11, gdzie nasza Firma będzie jednym z wystawców (stoisko nr. 6).

W tym roku Targom Techniki Motoryzacyjnej  towarzyszyć będzie lubelskie święto motoryzacji MotoSession


Głównymi tematami przedstawionymi na naszym stoisku będą katalizatory, filtry cząstek stałych. Zaprezentujemy również Państwu wszelkie zagadnienia związane z elementami układów wydechowych jak złącza elastyczne, obejmy, łączniki rur, flansze, reparaturki oraz wiele wiele innych.

Zapraszamy na nasze stoisko w godzinach: 10.00 - 18.00Wieszaki, zawiesia tłumików
Wieszaki, zawiesia tłumików

W celu prawidłowego zamontowania każdego układu wydechowego niezbędne są wieszaki gumowe.

Bardzo szeroka gama zawiesi oferowana przez naszą firmę pozwala zaspokoić potrzeby użytkowników wszystkich marek samochodów osobowych i nie tylko.

Dzięki naszym wieszakom mają Państwo pewność, że wydech będzie zamontowany pewnie oraz stabilnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wesołych Świąt
Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia najserdeczniejsze życzenia składa,

Zespół GKTRADING

 

 

Nowa oferta
Nowa oferta

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą w działach:

 

Nowy dział
Nowy dział

Szanowni Państwo,


Miło jest nam poinformować, a zarazem zaprosić Państwa do zapoznania się z nowo rozbudowanym działem jakim jest dział:

 

W dziale tym znajdą Państwo wszystko co niezbędne jest do naprawy połączeń tłumików oraz wszelkiego rodzaju zniszczonych i  przegnitych kawałków rur.


W kategorii łączniki rur, znaleźć można:

Redukcje

Nowe, odświeżone działy
Nowe, odświeżone działy

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy poinformować, iż dodaliśmy i zarazem odświeżyliśmy dwa działy na naszej stronie.

Dział:

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nimi.

Próbne zastosowanie flanszy ze złączką.
Próbne zastosowanie flanszy ze złączką.

Pragniemy Państwu przedstawić próbne zastosowanie flanszy ze złączką, wykonane przez zaprzyjaźniony z nami warsztat samochodowy.

Wymiana złącza elastycznego w Fiacie Cinquecento
Wymiana złącza elastycznego w Fiacie Cinquecento

Przedstawiamy zdjęcia z wymiany złącza elastycznego w Fiacie Cinquecento:

Sposób montażu naszych złącz.
Sposób montażu naszych złącz.

Przedstawiamy Państwu sposób nakładania naszych złącz elastycznych na rury. Złącza i rura są średnicy 50 mm.

Nowa strona www.gktrading.pl
Nowa strona www.gktrading.pl

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę naszej nowej strony internetowej www.gktrading.pl. Trzecia edycja witryny została zintegrowana z systemem STREFA KLIENTA. Rozbudowaliśmy naszą OFERTE w której przedstawiamy poszczególne działy oraz opisy do nich. Zoptymalizowaliśmy również pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych.

 

Każda wiadomość umieszczana w dziale AKTUALNOŚCI rozsyłana będzie mailowo do wszystkich klientów w formie subskrypcji.